dnes je 18.7.2024

Input:

Daň z nabytí nemovitých věcí po velké novele od 1.11.2016

19.1.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:24:49

Cílem videosemináře je poskytnout účastníkům ucelený pohled na problematiku zdanění úplatného převodu nemovitých věcí daní z nabytí nemovitých věcí po zásadních změnách, které přinesla velká novela účinná od 1. 11. 2016.

Kapitoly videa

Tento on-line seminář je určen:

nejen odborníků zabývajícím se danou problematikou, ale i všem těm, kteří se chtějí časově nenáročným způsobem seznámit s daným tématem a získat rychle a přehledně informace z praxe.

Cíl tohoto on-line semináře:

Tento on-line seminář poskytne jeho účastníkům ucelený pohled na problematiku zdanění úplatného převodu nemovitých věcí daní z nabytí nemovitých věcí po zásadních změnách, které přinesla velká novela účinná od 1. 11. 2016.

Obsah tohoto on-line semináře:

  • předmět daně, poplatníci (srovnání postupu před a po novele)
  • vybrané případy osvobození (se zdůrazněním změn po novele)
  • stanovení základu daně (nabývací hodnota a její stanovení, uznatelný výdaj)
  • místní příslušnost, podání přiznání a placení daně
  • zdůraznění dalších změn, které přinesla novela, příklady atd.

Lektor

RNDr. Ivan Brychta

RNDr. Ivan Brychta

Je od roku 1995 daňovým poradcem zapsaným na seznamu Komory daňových poradců ČR a má více jak dvacetiletou praxi v daňovém, účetním a ekonomickém poradenství, včetně spolupráce na auditech společností. Kromě daňového poradenství se věnuje rozsáhlé přednáškové činnosti (včetně vedení on-line a video seminářů) a svými články přispívá do různých odborných periodik. S nakladatelstvím Verlag Dashöfer spolupracuje od roku 1999. 

Publikační činnost: Pro Verlag Dashöfer se jako spoluautor podílí např. na publikacích Přehled změn v daních a účetnictví a Daňově uznatelné náklady.

Nahrávám...
Nahrávám...