dnes je 15.4.2024

Input:

DPH u společnosti (sdružení) od 1. 1. 2019

5.2.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:09:21

Od začátku roku 2019 jsou platná nová pravidla DPH pro plátce podnikající na základě smlouvy o společnosti účinná pro všechny společnosti.

Kapitoly videa

Obsah videosemináře:

Od začátku roku jsou platná nová pravidla DPH pro plátce podnikající na základě smlouvy o společnosti účinná pro všechny společnosti. Jaké to má dopady na společníky, probereme v tomto on-line semináři. Zatímco před novelou podával přiznání a vedl evidenci pouze určený společník, po novele každý společník vede evidenci, podává přiznání i hlášení sám za sebe.  Rovněž se může změnit dosavadní praxe při vystavování daňových dokladů.

Lektor

Ing. Jana Kolářová

Ing. Jana Kolářová

je daňovou poradkyní. Vystudovala Fakultu financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze. Je členkou Sekce daně z přidané hodnoty a Sekce daně z příjmů právnických osob Komory daňových poradců ČR. Specializuje se na poradenství v oblasti daně z přidané hodnoty, daně z příjmů právnických osob a u transakcí s podniky (fúze a jiné typy přeměn, vklady a prodeje podniku). V současné době pracuje pro poradenskou společnost se sídlem v Praze.

Nahrávám...
Nahrávám...