dnes je 18.4.2024

Input:

DPH versus nemovité věci

26.5.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:13:30

Tento videoseminář je určen všem, kteří se chtějí dozvědět více o nájmu a dodání nemovitých věcí z pohledu DPH v roce 2016.

Kapitoly videa

Videoseminář je určen:

nejen odborníků zabývajícím se danou problematikou, ale i všem těm, kteří se chtějí časově nenáročným způsobem seznámit s daným tématem a získat rychle a přehledně informace z praxe.

Obsah videosemináře:

  • Nájem a dodání nemovitých věcí z pohledu DPH v roce 2016
  • Aplikace snížené sazby DPH v souvislosti s nemovitými věcmi (při dodání, opravách, údržbě či rekonstrukcích)
  • Další související problematika s aplikací DPH u nemovitých věcí (možnosti odpočtu DPH, krácení koeficientem, úprava odpočtu)
  • Zdůraznění novinek v roce 2016 a souvisejících výkladů GFŘ a MF atd.

Lektor

RNDr. Ivan Brychta

RNDr. Ivan Brychta

Je od roku 1995 daňovým poradcem zapsaným na seznamu Komory daňových poradců ČR a má více jak dvacetiletou praxi v daňovém, účetním a ekonomickém poradenství, včetně spolupráce na auditech společností. Kromě daňového poradenství se věnuje rozsáhlé přednáškové činnosti (včetně vedení on-line a video seminářů) a svými články přispívá do různých odborných periodik. S nakladatelstvím Verlag Dashöfer spolupracuje od roku 1999. 

Publikační činnost: Pro Verlag Dashöfer se jako spoluautor podílí např. na publikacích Přehled změn v daních a účetnictví a Daňově uznatelné náklady.

Nahrávám...
Nahrávám...