dnes je 23.2.2024

Input:

Elektronická evidence tržeb (EET) - účetní a daňový pohled aneb pravidla a principy upravené zákonem o evidenci tržeb III.

27.9.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:32:07

V rámci třetího dílu videosemináře na téma "Elektronické evidence tržeb (EET) - účetní a daňový pohled" budou jeho účastníci detailně seznámeni s pravidly platnými pro elektronickou evidenci tržeb tak, jak jsou upraveny zákonem o evidenci tržeb. Celým videosemináře bude účastníky provázet odborník na danou problematiku a oblíbený lektor - Tomáš Líbal.

Kapitoly videa

Evidence tržeb bude spuštěna v první fázi od 1. prosince 2016 pro podnikatelské subjekty podnikající v oblasti ubytovacích a stravovacích služeb, další fáze budou následovat až do poloviny roku 2018, kdy budou e-tržby zavedeny plošně. Registrace pro povinné subjekty bude spuštěna již 1. září 2016. Připravte se včas, neponechejte nic náhodě!

Tento videoseminář je určen:

pro všechny, kteří se připravují na elektronickou evidenci tržeb.

Cíl videosemináře:

Tento videoseminář si dává za cíl seznámit účastníky s pravidly platnými pro elektronickou evidenci tržeb jak jsou upraveny zákonem o evidenci tržeb.

Obsah 3. dílu videosemináře:

  • Údaje na účtence I.

  • Údaje na účtence II.

  • EET - běžný způsob doplnění

Lektor

Tomáš Líbal

Tomáš Líbal

Od roku 1991 působí jako účetní poradce a lektor. Bohaté zkušenosti ze své konzultační činnosti přenáší i do seminářů, které lektorsky zajišťuje. Jako autor a spoluautor napsal řadu odborných publikací a článků. Přednáší v řadě veřejných vzdělávacích akcích, tak i na zakázkových seminářích pro renomované auditorské společnosti, banky, ministerstva a další podnikatelské subjekty.

Nahrávám...
Nahrávám...