dnes je 23.2.2024

Input:

Inventarizace

20.8.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:09:56

Seznámení posluchače s problematikou inventarizace majetku.

Kapitoly videa

Videoseminář účetně vymezí problematiků inventarizace majetku a závazků (fyzické a dokladové inventury, termíny, postupy, náležitosti), dále se bude věnovat promítnutí výsledků inventur (záměna materiálu, přebytky, manka a škody) i souvisejícímu účtování v příkladech. Videoseminář se také zaměří na  "Inventarizaci" při vedení daňové evidence u fyzických osob, daňovému režimu zjištěných inventurních rozdílů (vč. pohledu zákona o DPH) a na problematiku ztratného.

Lektor

RNDr. Ivan Brychta

RNDr. Ivan Brychta

Je od roku 1995 daňovým poradcem zapsaným na seznamu Komory daňových poradců ČR a má více jak dvacetiletou praxi v daňovém, účetním a ekonomickém poradenství, včetně spolupráce na auditech společností. Kromě daňového poradenství se věnuje rozsáhlé přednáškové činnosti (včetně vedení on-line a video seminářů) a svými články přispívá do různých odborných periodik. S nakladatelstvím Verlag Dashöfer spolupracuje od roku 1999. 

Publikační činnost: Pro Verlag Dashöfer se jako spoluautor podílí např. na publikacích Přehled změn v daních a účetnictví a Daňově uznatelné náklady.

Nahrávám...
Nahrávám...