dnes je 1.3.2024

Input:

Komponentní odpisování

10.7.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:41:30

Komponentní odpisování jak z pohledu účetnictví (vede k věrnějšímu a poctivějšímu obrazu) tak z pohledu daní (komplikuje život)

Kapitoly videa

Videoseminář seznámí posluchače s problematikou komponentního odpisování. Vymezí komponentní odpisování z pohledu prováděcích vyhlášek k zákonu o účetnictví (kterých účetních jednotek se týká, základní podmínky apod.), dále ukáže daňový postup v případě komponentních odpisů a seznámí se souvisejícím výkladem a stanoviskem GFŘ a MF.

Lektor

RNDr. Ivan Brychta

RNDr. Ivan Brychta

Je od roku 1995 daňovým poradcem zapsaným na seznamu Komory daňových poradců ČR a má více jak dvacetiletou praxi v daňovém, účetním a ekonomickém poradenství, včetně spolupráce na auditech společností. Kromě daňového poradenství se věnuje rozsáhlé přednáškové činnosti (včetně vedení on-line a video seminářů) a svými články přispívá do různých odborných periodik. S nakladatelstvím Verlag Dashöfer spolupracuje od roku 1999. 

Publikační činnost: Pro Verlag Dashöfer se jako spoluautor podílí např. na publikacích Přehled změn v daních a účetnictví a Daňově uznatelné náklady.

Nahrávám...
Nahrávám...