dnes je 18.4.2024

Input:

Manka a škody - daňový a účetní pohled 2016

25.4.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:59:59

V tomto videosemináři se spolu s lektorem RNDr. Ivanem Brychtou zaměříme na podrobné zmapování mank a škod, přičemž na problematiku se zaměříme z účetního a daňového pohledu.

Kapitoly videa

Videoseminář je určen:

nejen odborníků zabývajícím se danou problematikou, ale i všem těm, kteří se chtějí časově nenáročným způsobem seznámit s daným tématem a získat rychle a přehledně informace z praxe.

Cílem videosemináře je:

podrobné zmapování mank a škod z účetního a daňového pohledu.

Obsah videosemináře:

- vymezení mank a škod z pohledu daní a účetnictví

- daňový režim souvisejících nákladů, problematika posouzení zůstatkové ceny majetku při vyřazování v důsledku mank a škod, otázka likvidace zásob, ztratné

- ilustrace na příkladech vč. souvisejícího účtování

- výklady a stanoviska GFŘ a MF k dané problematice.

Lektor

RNDr. Ivan Brychta

RNDr. Ivan Brychta

Je od roku 1995 daňovým poradcem zapsaným na seznamu Komory daňových poradců ČR a má více jak dvacetiletou praxi v daňovém, účetním a ekonomickém poradenství, včetně spolupráce na auditech společností. Kromě daňového poradenství se věnuje rozsáhlé přednáškové činnosti (včetně vedení on-line a video seminářů) a svými články přispívá do různých odborných periodik. S nakladatelstvím Verlag Dashöfer spolupracuje od roku 1999. 

Publikační činnost: Pro Verlag Dashöfer se jako spoluautor podílí např. na publikacích Přehled změn v daních a účetnictví a Daňově uznatelné náklady.

Nahrávám...
Nahrávám...