dnes je 6.6.2023

Input:

Novinky a aktuality v pracovněprávní praxi 2017 I. část

29.11.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:06:47

Cílem videosemináře je seznámení jeho účastníků s důsledky zvýšení minimální a zaručené mzdy v jednotlivých oblastech pracovněprávních vztahů. Seminář bude zaměřen také na některé další aktuality v oblasti odměňování, zejména na správné nastavení systému odměňování a využívání motivační funkce mzdy.

Kapitoly videa

Videoseminář je určen

pro personalisty, manažery lidských zdrojů, specialisty v oblasti práce a mezd, vedoucí zaměstnance. Soukromý i veřejný sektor.

Cílem videosemináře je

Seznámení s důsledky zvýšení minimální a zaručené mzdy v jednotlivých oblastech pracovněprávních vztahů. Upozornění na časté chyby spočívající zejména v nedodržování zaručené mzdy. Seminář bude zaměřen také na některé další aktuality v oblasti odměňování, zejména na správné nastavení systému odměňování a využívání motivační funkce mzdy.

Obsah videosemináře

  • Zvýšení minimální a zaručené mzdy od 1. ledna 2017
  • Úpravy systému odměňování v návaznosti na novou minimální a zaručenou mzdu
  • Aktuální judikatura v oblasti odměňování
  • Motivační funkce odměňování
  • Nárokové a nenárokové složky mzdy a platu atd.

Lektor

JUDr. Jaroslav Stránský

Jaroslav Stránský je odborníkem na pracovní právo a právo sociálního zabezpečení.

Po absolvování Právnické fakulty Masarykovy univerzity pracoval na právním oddělení Českomoravské konfederace odborových svazů. V současné době působí na Katedře pracovního práva a sociálního zabezpečení na Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně.

Věnuje se přednáškové, lektorské a poradenské činnosti v oblasti pracovního práva a personalistiky. Zaměřuje se rovněž na problematiku kolektivního vyjednávání a sociálního dialogu, včetně sociálního dialogu na úrovni Evropské unie.

Publikuje v odborném tisku a je autorem řady publikací v oblasti pracovního práva, včetně komentářů k zákoníku práce.

Nahrávám...
Nahrávám...