dnes je 26.2.2024

Input:

Novinky v ZDP u FO 2015 II. - pokračování (Novinky ve zdanění, slevách na dani, daňových a nedaňových nákladech a dalších)

24.6.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:41:56

V tomto pokračování druhého dílu videosemináře "Novinky v ZDP u FO 2015" Vás pan lektor RNDr. Ivan Brychta seznámí např. s novinkami v oblasti daňových a nedaňových nákladů nebo s novinkami v zákoně o rezervách v roce 2015.

Kapitoly videa

V tomto pokračování druhého dílu semináře "Novinky v ZDP u FO 2015" se budeme mimo jiné podrobněji zabývat změnami v následujících oblastech:

  • Daňové a nedaňové náklady
  • Změny v majetku
  • Zákon o rezervách.

Lektor

RNDr. Ivan Brychta

RNDr. Ivan Brychta

Je od roku 1995 daňovým poradcem zapsaným na seznamu Komory daňových poradců ČR a má více jak dvacetiletou praxi v daňovém, účetním a ekonomickém poradenství, včetně spolupráce na auditech společností. Kromě daňového poradenství se věnuje rozsáhlé přednáškové činnosti (včetně vedení on-line a video seminářů) a svými články přispívá do různých odborných periodik. S nakladatelstvím Verlag Dashöfer spolupracuje od roku 1999. 

Publikační činnost: Pro Verlag Dashöfer se jako spoluautor podílí např. na publikacích Přehled změn v daních a účetnictví a Daňově uznatelné náklady.

Nahrávám...
Nahrávám...