dnes je 18.4.2024

Input:

Odčitatelné položky a slevy na dani fyzických osob 2015 - pokračování

22.7.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:55:11

V pokračování videosemináře "Odčitatelné položky a slevy na dani fyzických osob 2015" Vás pan lektor RNDr. Ivan Brychta seznámí např. s novinkami v oblasti slev na dani na zaměstnance, osobních slev na dani, odpočtu na podporu výzkumu a vývoje nebo odpočtu na podporu odborného výzkumu a s mnoha dalšími změnami.

Kapitoly videa

V pokračování tohoto videosemináře s názvem "Odčitatelné položky a slevy na dani fyzických osob 2015" se budeme mimo jiné podrobněji zabývat novinkami v roce 2015 v následujících oblastech:

  • Odpočet na podporu výzkumu a vývoje
  • Sleva na dani na zaměstnance
  • Investiční pobídky
  • Osobní slevy na dani
  • Daňové zvýhodnění na děti atd.

Lektor

RNDr. Ivan Brychta

RNDr. Ivan Brychta

Je od roku 1995 daňovým poradcem zapsaným na seznamu Komory daňových poradců ČR a má více jak dvacetiletou praxi v daňovém, účetním a ekonomickém poradenství, včetně spolupráce na auditech společností. Kromě daňového poradenství se věnuje rozsáhlé přednáškové činnosti (včetně vedení on-line a video seminářů) a svými články přispívá do různých odborných periodik. S nakladatelstvím Verlag Dashöfer spolupracuje od roku 1999. 

Publikační činnost: Pro Verlag Dashöfer se jako spoluautor podílí např. na publikacích Přehled změn v daních a účetnictví a Daňově uznatelné náklady.

Nahrávám...
Nahrávám...