dnes je 24.5.2024

Input:

Odpočet na vědu, výzkum a vzdělávání

3.5.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:24:32

Ucelený rozbor možností snížení základu daně o částky vynaložené na podporu výzkumu a vývoje a na podporu odborného vzdělávání studentů středních, vyšších a vysokých škol.

Kapitoly videa

Obsah on-line semináře:

  • co zahrnout či nezahrnout do výdajů vynaložených na výzkum a vývoj, způsob uplatnění a související povinnosti (projektová dokumentace, oznámení), zdůraznění novinek od 1. 4. 2019,
  • vymezení odborného vzdělávání, podmínky pro uplatnění odpočtu na podporu pořízení majetku na odborné vzdělávání a na podporu výdajů vynaložených na žáka nebo studenta, způsob uplatnění,
  • postup při porušení podmínek,
  • související výklad GFŘ a MF,
  • vysvětlení postupů na příkladech.

Lektor

RNDr. Ivan Brychta

RNDr. Ivan Brychta

Je od roku 1995 daňovým poradcem zapsaným na seznamu Komory daňových poradců ČR a má více jak dvacetiletou praxi v daňovém, účetním a ekonomickém poradenství, včetně spolupráce na auditech společností. Kromě daňového poradenství se věnuje rozsáhlé přednáškové činnosti (včetně vedení on-line a video seminářů) a svými články přispívá do různých odborných periodik. S nakladatelstvím Verlag Dashöfer spolupracuje od roku 1999. 

Publikační činnost: Pro Verlag Dashöfer se jako spoluautor podílí např. na publikacích Přehled změn v daních a účetnictví a Daňově uznatelné náklady.

Nahrávám...
Nahrávám...