dnes je 6.6.2023

Input:

Pracovnělékařské služby 2017

29.9.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:06:57

K 1. 11. 2017 vstoupí v účinnost novela zákona o specifických zdravotních službách, která přinese několik podstatných změn do úpravy pracovnělékařských služeb.

Kapitoly videa

K 1. 11. 2017 vstoupí v účinnost novela zákona o specifických zdravotních službách, která přinese několik podstatných změn do úpravy pracovnělékařských služeb. Základním cílem videosemináře je seznámit účastníky s těmito změnami a jejich důsledky, které jsou pro zaměstnavatele důležité z hlediska jeho povinnosti zajistit pro všechny své zaměstnance lékařské prohlídky i další pracovnělékařské služby.

Lektor

JUDr. Jaroslav Stránský

Jaroslav Stránský je odborníkem na pracovní právo a právo sociálního zabezpečení.

Po absolvování Právnické fakulty Masarykovy univerzity pracoval na právním oddělení Českomoravské konfederace odborových svazů. V současné době působí na Katedře pracovního práva a sociálního zabezpečení na Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně.

Věnuje se přednáškové, lektorské a poradenské činnosti v oblasti pracovního práva a personalistiky. Zaměřuje se rovněž na problematiku kolektivního vyjednávání a sociálního dialogu, včetně sociálního dialogu na úrovni Evropské unie.

Publikuje v odborném tisku a je autorem řady publikací v oblasti pracovního práva, včetně komentářů k zákoníku práce.

Nahrávám...
Nahrávám...