dnes je 26.5.2024

Input:

Přiznání fyzických osob a podávání přehledů

25.3.2020, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:25:08

Obsahem on-line semináře je ucelený rozbor toho, za jakých podmínek, dokdy a jak podat daňové přiznání k dani z příjmů fyzických osob a související přehledy na sociální a zdravotní pojištění.

Kapitoly videa

Výběr z obsahu:

  • zásady pro podávání přiznání k dani z příjmů fyzických osob (aktuální formuláře/změny oproti minulému roku, kdy je povinnost podat daňové přiznání, povinné přílohy, dokdy a jak podat přiznání, jak prodloužit termín pro podání, dokdy doplatit daň, jak požádat o přeplatek, zálohová povinnost na další období apod.),
  • zásady pro podávání přehledů na sociální a zdravotní pojištění (jak sestavit, co dát do příloh, kdy podat a doplatit, od kdy změnit zálohy na další období apod.).

Lektor

RNDr. Ivan Brychta

RNDr. Ivan Brychta

Je od roku 1995 daňovým poradcem zapsaným na seznamu Komory daňových poradců ČR a má více jak dvacetiletou praxi v daňovém, účetním a ekonomickém poradenství, včetně spolupráce na auditech společností. Kromě daňového poradenství se věnuje rozsáhlé přednáškové činnosti (včetně vedení on-line a video seminářů) a svými články přispívá do různých odborných periodik. S nakladatelstvím Verlag Dashöfer spolupracuje od roku 1999. 

Publikační činnost: Pro Verlag Dashöfer se jako spoluautor podílí např. na publikacích Přehled změn v daních a účetnictví a Daňově uznatelné náklady.

Nahrávám...
Nahrávám...