dnes je 26.2.2024

Input:

Transformace účetního výsledku na daňový v roce 2017

24.5.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:31:51

Sledováním videosemináře získáte ucelený přehled postupů při transformaci účetního výsledku na daňový podle pravidel upravených v § 23 odst. 3 a 4 zákona o daních z příjmů, vč. příkladů použití.

Kapitoly videa

Videoseminář je určen

nejen odborníků zabývajícím se danou problematikou, ale i všem těm, kteří se chtějí časově nenáročným způsobem seznámit s daným tématem a získat rychle a přehledně informace z praxe.

Cílem videosemináře je

ucelený přehled postupů při transformaci účetního výsledku na daňový podle pravidel upravených v § 23 odst. 3 a 4 zákona o daních z příjmů, vč. příkladů použití.

Obsah videosemináře

- rozbor případů, kdy je nutné zvýšit základ daně

- snížení základu daně (povinné nebo dle rozhodnutí poplatníka)

- položky, které se do základu daně nezahrnou

- vysvětlení vzájemných vazeb a příklady postupu

- vazba na řádky daňového přiznání právnických osob

- zdůraznění novinek v roce 2016 (rezerva na likvidaci solárních panelů).

Lektor

RNDr. Ivan Brychta

RNDr. Ivan Brychta

Je od roku 1995 daňovým poradcem zapsaným na seznamu Komory daňových poradců ČR a má více jak dvacetiletou praxi v daňovém, účetním a ekonomickém poradenství, včetně spolupráce na auditech společností. Kromě daňového poradenství se věnuje rozsáhlé přednáškové činnosti (včetně vedení on-line a video seminářů) a svými články přispívá do různých odborných periodik. S nakladatelstvím Verlag Dashöfer spolupracuje od roku 1999. 

Publikační činnost: Pro Verlag Dashöfer se jako spoluautor podílí např. na publikacích Přehled změn v daních a účetnictví a Daňově uznatelné náklady.

Nahrávám...
Nahrávám...