dnes je 2.10.2023

Input:

Tuzemská přenesená povinnost 2016

24.2.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:24:45

V tomto videosemináři se spolu s lektorem RNDr. Ivanem Brychtou zaměříme na podrobné zmapování novinek v režimu přenesení tuzemské daňové povinnosti v roce 2016, a to nejen z pohledu zákona, ale i podle aktuálního výkladu GFŘ a MF.

Kapitoly videa

Videoseminář je určen:

nejen odborníků zabývajícím se danou problematikou, ale i všem těm, kteří se chtějí časově nenáročným způsobem seznámit s daným tématem a získat rychle a přehledně informace z praxe.

Cílem videosemináře je:

podrobné zmapování novinkek v režimu přenesení tuzemské daňové povinnosti v roce 2016, a to nejen z pohledu zákona, ale i podle aktuálního výkladu GFŘ a MF.

Obsah videosemináře:

- změny 2016 v části zákona o DPH věnované režimu přenesené tuzemské daňové povinnosti,
- zákonné vymezení
- vymezení nových plnění podle navazujícího nařízení vlády,
- interpretace zákona podle Informace GFŘ, 
- vysvětlení postupů na příkladech.

Lektor

RNDr. Ivan Brychta

RNDr. Ivan Brychta

Je od roku 1995 daňovým poradcem zapsaným na seznamu Komory daňových poradců ČR a má více jak dvacetiletou praxi v daňovém, účetním a ekonomickém poradenství, včetně spolupráce na auditech společností. Kromě daňového poradenství se věnuje rozsáhlé přednáškové činnosti (včetně vedení on-line a video seminářů) a svými články přispívá do různých odborných periodik. S nakladatelstvím Verlag Dashöfer spolupracuje od roku 1999. 

Publikační činnost: Pro Verlag Dashöfer se jako spoluautor podílí např. na publikacích Přehled změn v daních a účetnictví a Daňově uznatelné náklady.

RPDP 2016.pdf 0.15 MB
Nahrávám...
Nahrávám...