dnes je 15.4.2024

Input:

Veřejně prospěšný poplatník 2014 z pohledu daní z příjmů

22.9.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:06:37

Vymezení veřejně prospěšného poplatníka pro účely daně z příjmů v roce 2014, porovnání s možnostmi zdanění neziskových subjektů v roce 2013.

Kapitoly videa

Po absolvování videosemináře budete vědět, co zahrnout či nezahrnout do předmětu daně u veřejně prospěšného poplatníka, jaké jsou možnosti snížení základu daně podle § 20 odst, seznámíte se s problematikou přijatých bezúplatných plnění veřejně prospěšným poplatníkem či s problematikou podávání daňových přiznání.

Lektor

RNDr. Ivan Brychta

RNDr. Ivan Brychta

Je od roku 1995 daňovým poradcem zapsaným na seznamu Komory daňových poradců ČR a má více jak dvacetiletou praxi v daňovém, účetním a ekonomickém poradenství, včetně spolupráce na auditech společností. Kromě daňového poradenství se věnuje rozsáhlé přednáškové činnosti (včetně vedení on-line a video seminářů) a svými články přispívá do různých odborných periodik. S nakladatelstvím Verlag Dashöfer spolupracuje od roku 1999. 

Publikační činnost: Pro Verlag Dashöfer se jako spoluautor podílí např. na publikacích Přehled změn v daních a účetnictví a Daňově uznatelné náklady.

Nahrávám...
Nahrávám...