dnes je 1.3.2024

Input:

Zákon o DPH - 9. část - Nárok na odpočet I. díl

20.12.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:57:11

Devátá část videosemináře na téma "Zákon o DPH" s podtitulem "Nárok na odpočet I. díl" se bude věnovat praktickým dopadům změn v zákoně o DPH v roce 2016/2017, konkrétně nyní nároku na odpočet. Celým videoseminářem bude účastníky opět provázet odbornice na danou problematiku - Ing. Jana Kolářová.

Kapitoly videa

Videoseminář je určen:

především účetním, pracovníkům ekonomických či finančních úseků firem. Tedy těm, kteří se s problematikou DPH potkávají ve své každodenní praxi.

Cíl videosemináře:

Devátá část videosemináře na téma "Zákon o DPH" s podtitulem "Nárok na odpočet I. díl" se bude věnovat praktickým dopadům změn v zákoně o DPH v roce 2016/2017, konkrétně nyní nároku na odpočet. 

Obsah videosemináře:

  • Základní podmínky
  • Formální podmínky
  • Oprava odpočtu
  • Odpočet v poměrné výši
  • Krácení odpočtu
  • Odpočet v kontrolním hlášení atd.

Lektor

Ing. Jana Kolářová

Ing. Jana Kolářová

je daňovou poradkyní. Vystudovala Fakultu financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze. Je členkou Sekce daně z přidané hodnoty a Sekce daně z příjmů právnických osob Komory daňových poradců ČR. Specializuje se na poradenství v oblasti daně z přidané hodnoty, daně z příjmů právnických osob a u transakcí s podniky (fúze a jiné typy přeměn, vklady a prodeje podniku). V současné době pracuje pro poradenskou společnost se sídlem v Praze.

Nahrávám...
Nahrávám...