dnes je 1.3.2024

Input:

Změny v DPH v roce 2017 - II. část

28.2.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:56:42

Druhý díl videosemináře "Změny v DPH v roce 2017" se opět zabývá problematikou změn v oblasti DPH v roce 2017. Posluchače jím bude provázet oblíbená lektorka a odbornice na danou problematiku - Ing. Jana Kolářová.

Kapitoly videa

Tento videoseminář je určen:

nejen odborníků zabývajícím se danou problematikou, ale i všem těm, kteří se chtějí časově nenáročným způsobem seznámit s novinkami v zákoně o DPH pro rok 2017 a získat rychle a přehledně informace z praxe.

Cíl tohoto videosemináře:

Druhý díl videosemináře "Změny v DPH v roce 2017" se opět zabývá problematikou změn v oblasti DPH v roce 2017. Posluchače jím bude provázet oblíbená lektorka a odbornice na danou problematiku - Ing. Jana Kolářová.

Obsah tohoto videosemináře:

  • Služby vázané na dovoz a vývoz
  • Nárok na odpočet
  • Vracení daně, rozšíření režimu přenosu daňové povinnosti
  • Přiznání daně za jiné období
  • Nespolehlivá osoba, ostatní změny atd.

Lektor

Ing. Jana Kolářová

Ing. Jana Kolářová

je daňovou poradkyní. Vystudovala Fakultu financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze. Je členkou Sekce daně z přidané hodnoty a Sekce daně z příjmů právnických osob Komory daňových poradců ČR. Specializuje se na poradenství v oblasti daně z přidané hodnoty, daně z příjmů právnických osob a u transakcí s podniky (fúze a jiné typy přeměn, vklady a prodeje podniku). V současné době pracuje pro poradenskou společnost se sídlem v Praze.

Nahrávám...
Nahrávám...