dnes je 21.4.2021

Praktické informace - Daňový kalendář

Pokud Vás zajímají daňové povinnosti určité skupiny osob, vyberte si ji z nabídky.
Mezi jednotlivými měsíci se můžete pohybovat pomocí šipek.
Konkrétní povinnosti vztahující se k určitému dni zjistíte kliknutím na toto datum v kalendáři, které je tučné a podtržené. Jde o poslední den, kdy lze povinnost splnit bez sankce.

Přiznání k dani z nemovitých věcí a dani silniční můžete bez rizika sankcí podat až do 1. dubna 2021. Přiznání k daním z příjmů FO a výjimečně i PO pro papírové podání do 3. května 2021 a  pro elektronické podání  FO i PO až do 1. června 2021. Více informací najdete zde.

duben 2021

1.4.2021

  • fyzické osoby - OSVČ - podání přiznání k dani z příjmů fyzických osob za zdaňovací období 2020 (u poplatníků, kteří nepodávají přiznání elektronicky nebo prostřednictvím poradce)
  • fyzické osoby - OSVČ - podání vyúčtování daně vybírané srážkou za kalendářní rok 2020 správci daně
  • právnické osoby - podání vyúčtování daně vybírané srážkou za kalendářní rok 2020 správci daně
  • právnické osoby - podání přiznání k dani z příjmů právnických osob za zdaňovací období 2020 (u poplatníků, kteří nepodávají přiznání elektronicky nebo prostřednictvím poradce, případně u poplatníků nepodléhají povinnému auditu ze zákona a u kterých je přitom zdaňovací období shodné s kalendářním rokem; neshoduje-li se zdaňovací období s kalendářním rokem, přiznání se podává do 3 měsíců po skončení zdaňovacího období)
  • zaměstnavatelé - podání vyúčtování daně vybírané srážkou za kalendářní rok 2020 správci daně
ROZCESTNÍK
Nahrávám...
Nahrávám...