dnes je 8.12.2023

Input:

Odpočet na vědu, výzkum a vzdělávání 2014

25.8.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:09:52

Video seminář Vás seznámí s novými možnosti snížení základu daně v roce 2014 pro fyzické i právnické osoby. Vysvětlí problematiku se zdůrazněním změněných postupů oproti roku 2013.

Kapitoly videa

Díky video semináři zjistíte, co zahrnout či nezahrnout do výdajů vynaložených na výzkum a vývoj, projekt výzkumu a vývoje, jak vymezit odborné vzdělávání, jaké jsou podmínky pro uplatnění odpočtu na podporu pořízení majetku na odborné vzdělávání a na podporu výdajů vynaložených na žáka nebo studenta, či jaký je postup při porušení podmínek a další.

Lektor

RNDr. Ivan Brychta

RNDr. Ivan Brychta

Je od roku 1995 daňovým poradcem zapsaným na seznamu Komory daňových poradců ČR a má více jak dvacetiletou praxi v daňovém, účetním a ekonomickém poradenství, včetně spolupráce na auditech společností. Kromě daňového poradenství se věnuje rozsáhlé přednáškové činnosti (včetně vedení on-line a video seminářů) a svými články přispívá do různých odborných periodik. S nakladatelstvím Verlag Dashöfer spolupracuje od roku 1999. 

Publikační činnost: Pro Verlag Dashöfer se jako spoluautor podílí např. na publikacích Přehled změn v daních a účetnictví a Daňově uznatelné náklady.

Nahrávám...
Nahrávám...